Tetování je mezi lidmi stále více a více oblíbené a doby kdy tetování znamenalo napojení na nějakou kriminální činnost, nebo čas strávený ve vězení jsou už dávno pryč. Dnes se nechávají tetovat i běžní lidé a jejich největším strachem je, aby vybrali něco, čeho v budoucnosti nebudou litovat, proto je tady Provitto – dočasné tetování, vytetujte si cokoliv a to bez výčitek.

Špatný výběr opravdového tetování může vést k problému. O jaké tetování se jedná?

10. Tetování Slza

Tetování slzy pod pravým okem znamená, že ten kdo si ji vytetoval spáchal vraždu nebo se o ní pokusil. Mnoho lidí si tohle tetování dělá také z důvodu že je jeho milovaný ve vězení nebo tragicky zahynul. Pokud však nejste žádní kriminálníci může vám toto tetování způsobit potíže, protože ve světě zločinu lidé věří, že si každé tetování musíte zasloužit.

Tetovani slza

© jmeeksofficial / instagram

9. Tetování Trojlístek 

Oblíbený motiv tetování je čtyřlístek pro štěstí,  kdyby se ale spletli a nechali si místo čtyřlístku vytetovat trojlístek znamená to, že jsou součástí irského kriminálního gangu. Problém by mohl nastat v případě, že se zjistí, že členy gangu nejste a přesto toto tetování máte.

Tetovani trojlistek

© tattooist_wasabi / instagram

8. Tetování Náboženských symbolů 

Lidé ze zemí Jižní a Jihovýchodní Asie jsou velmi citlivý na tetování s náboženskou tématikou především v zobrazení Budhy. Považují to za neuctivé a ofenzivní.

© bangbangnyc / instagram

7. Radikální politické názory 

Lidé, kteří mají tetování související s radikálními politicky extremistickými názory nebo dokonce s válečnými motivy, jsou v mnnoha zemích považovány za zločince. Takové tetování může daného jedince dostat dokonce i za mříže. Záleží na zákonech každé země.

Tetovani vezen

© onelargeprawn.co.za / pinterest

6. Tetování Ostnatý drát 

Toto tetování je ve světě oranizovaného zločinu znamení,  že byl vlastník odsouzený. Každý Osten pak značí jeden rok strávený za mřížema, je tedy velká šance, že pokud máte tetování ostnatého drátu, je na vás být pohlíženo jako na zločince.

Tetovani ostnatý drát

© postmalone / instagram

5. Tři tečky 

Zpravidla kolem očí mají více významů: mohou znamenat například napojení na zločinecké organizace. Ve španělských věznicích tři tečky značí „Mi Vida Loca“ v překladu můj šílený život, nebo taky to může být symbol Svaté Trojice. Každopádně i takto malé tetování rozhodně nepodceňovat.

Tetování tři tečky

© merry.jhyun / instagram

4. Diamant 

Symbol diamantů je mezi běžnými lidmi poměrně populárním tetováním, ale ve světě zločinu má jasný význam. Diamant symbolizuje práskače, o kterém to o něm ostatní vězni vědí a proto mu diamant vytetovali.

Tetovani diamant

© minhatatugem.com / pinterest

3. Tetování Pavučiny

Tetování pavučiny na lokti je tradiční vězeňské tetování. Může značit kriminální minulost a v kombinaci s pavoukem naznačuje, buď snahu opustit zločineckou kariéru nebo naopak. Pokud jde pavouk pryč ze sítě hodlá kriminální činnost opustit. Pokud pavouk leze do středu pavučiny hodlá pokračovat. Počet okruhu pavučiny může také vyjadřovat čas strávený za mřížemi a boj s drogovou závislostí.

Tetovani pavučina

© jin_tattoo_x.x.x / instagram

1. Jakékoliv tetování 

Ve světě stále ještě existují místa, kde jakékoliv tetování je odsuzováno například tetování v iránské, islámské republice je místními úřady považováno za známku Západní kulturní invaze, která ohrožuje islámské hodnoty. Tetovací studia fungují ráno – tajně, jelikož tatérum hrozí pokuty i vězení. V Japonsku jsou také tyto ozdoby na těle velké tabu a na řadu míst se s tetováním vůbec nesmí. Někteří Japonci odsuzují tetování jako nepřijatelně nevkusné.

Tetovani pro muže

© pexels.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tereza G. z Zlína 
má dokončenou objednávku
před 6 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Tereza G. z Brna 
má dokončenou objednávku
před 12 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Jakub P. z Mikulova 
má dokončenou objednávku
před 12 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Tadeáš W. z Prahy 
má dokončenou objednávku
před 5 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Tadeáš W. z Ostravy 
má dokončenou objednávku
před 7 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

VÝPRODEJ -70% | Platí do 31.01. !!!
VÝPRODEJ -70% | končí 31.01. !!!