Časté dotazy

Jak dlouho Provitto vydrží?

Výdrž záleží na zvolené velikosti, vzoru a následném umístění. Velice důležitá je aplikace přesně podle návodu. Na základě naších zkušeností a recenzí od zákazníku, tetování vydrželo i 14 dní. Záleží také na typu pokožky a jak často se o tetování budete otírat. Nedoporučujeme na dočasné tetování aplikovat krémy, masti či lak na vlasy. Doporučujeme použít matující pudr, který ještě více podpoří reálný vzhled.

Je tetování voděodolné?

Jednoznačně ANO! Dočasnému tetování Provitto nevadí žádná voda, a to ani slaná! S dočasným tetováním se můžete bez žádného omezení sprchovat, plavat, či potápět.

Jak Provitto předčasně odstranit?

Tetování můžete samozřejmě kdykoliv předčasně odstranit. Doporučujeme použit dětský olejíček, odličovací prostředky nebo alkohol. Odstranit lze také za pomocí teplé vody a mýdla, samozřejmě odstranění tímto způsobem bude pracnější. Zakládáme si na vysoké kvalitě naších produktů.

Zvládnu aplikaci sám/sama?

Ano! Tetování zvládne aplikovat každý sám! Hravě a bezbolestně z pohodlí domova. Pouze u velkých tetování doporučujeme požádat o pomoc druhou osobu. Součástí každé objednávky je přiložen stručný návod. 

Líbí se mi jen část tetování, mohu Provitto rozstříhnout a aplikovat zvlášť?

Ano! Dočasné tetování můžete libovolně rozstřihnout a aplikovat jak se Vám zlíbí. Například rozdělit rukáv na 2 části nebo ze setu použit jen jedno tetování.  

Je možný vlastní vzor?

Ano! Minimální počet kusů jednoho vzoru je 50. Pokud máte zájem o vlastní vzor, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na e-mailové adrese info@provitto.cz – pro urychlení komunikace nám zašlete motiv a velikost tetování.
Výroba 1ks vlastního tetování není momentálně dostupná.

Proč zvolit dočasné tetování od Provitto?

Při výrobě dočasného tetování Provitto je kladen vysoký důraz na následné spokojenosti zákazníka, proto je tetování vyráběno v ultra profesionálních tiskárnách s precizností pro detail, za použíti velice kvalitních barev, vyvinuty pro lidskou kůži. 

Složení dočasného tetování

Složení: Minerální olej, Lněný olej, Sójový olej, Akrylátové kopolymery, Propylenglykol, Brilantní modř, Žlutá č. 5 a 6, Červená č. 6, Oxid železa CI 77499, Oxid titaničitý. Původ PRC

Kontaktujte nás

Ohledně jakýchkoliv dotazů či poznámek nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře či mailu info@provitto.cz

Pokud máte zájem o spolupráci či firemní tetování zkontrolujte odkazy:
Firemní tetování | Spolupráce

Potřebujete se s námi spojit?

Email: info@provitto.cz

Kontakujte nás přes telefon:

tel. +420 773 551 318

Máte nápad na spolupráci, či propagaci?
Neváhejte nám napsat, či zavolat.