1. Růže – Simple rose 

Význam tetování růže: jedná se o klasický symbol lásky, krásy a jako taková je velmi oblíbeným jednoduchým tetováním. Žluté růže: jsou spojeny s radostí a štěstím.. Bílé růže jsou mocným symbolem uctívání nebo panenství. Bledě růžové růže některé významy těchto růží jsou soucit a obdiv. Červené růže symbolizujou lásku a romantiku. Růže je spojena s řeckou mytologií, kde symbolizuje nesmrtelnou bohyni lásky Afroditu drženou pro jejího zabitého milence Adonise. Růže se nachází také v symbolice tarotu, kde představuje rovnováhu mezi příslibem, nadějí a novými počátky nalezenými v jejích okvětních lístcích a obranou a ztrátou naznačenou jejími trny.

 

Tetování Růže

Simple rose

Zakoupit zde:

2. Květina – Cube flower

Význam tetování květina: květinové tetování jsou elegantní a pozitivní ve starověkých kulturách byly květiny přímým symbolem boží spokojenosti. Květiny dnes často představují lásku mezi dvěma lidmi. Květiny jsou ideálním jednoduchým tetováním. 

 

Cube flower

Zakoupit zde:

3. Křížek – Cross

Význam tetování kříž: Tetování kříže může znamenat oddanost k víře nebo náboženství. V křesťanství je kříž umístěn tam, kde zemřel Ježíš, aby zachránil lidstvo , jedná se o významný symbol. Tetování kříže může také znamenat  symbol vítězství nad smrtí, víru, svobodu a vykoupení.

4. Šipka – Arrow

Význam tetování šipky:  V indiánské kultuře toto jednoduché tetování znamená sílu při lovu a zároveň mocnou zbraň do boje. Z tohoto důvodu šípové tetování dnes symbolizuje sílu v určité fázi života a směr při hledání cesty. Symbol pro směr, zaměření na dosažení cíle nebo symbol ochrany.

5. Palma – Tropical palm

Význam tetování palmy: tetování palmy je velmi oblíbenou volbou pro vás, kteří máte v oblibě tropické podnebí, dovolené, ráje a všeobecně místa s teplým počasím. Tetování palem symbolizuje nesmrtelnost, mír, věčnost, regeneraci a odpočinek. Pokud rádi cestujete a užíváte si života, toto tetování je přesně pro vás!

Dočasné tetování palma

Tropical Palm

Zakoupit zde:

6. Láska – Love

Význam tetování Love: Láska označuje silný pozitivní vztah náklonnosti, oddanosti nebo touhy, který se může lišit jak svojí povahou, tak také předmětem. Někdy převažuje volní, jindy citová nebo sexuální stránka vztahu. Hovoří se i o lásce k sobě, což nemusí být egoismus. Význam tetování Love: důvěra, vášeň, víra, naděje, přátelství, oddanost, pochopení.

7. Nekonečno – Infinity set

Význam tetování Infinity: Tetování nekonečna, které vypadá jako ležaté číslo osm je oblíbeným motivem pro tetování, z důvodu vložené symboliky,, která je pro jeho nositele jedinečná. Tetování nekonečna je pro všechny z vás, kteří věří sami v sebe. Je vhodné pro lidi,  kteří ví za čím jdou a čeho chtějí v životě dosáhnout. Symboly nekonečna představují nadčasovost, věčnost a nekonečný cyklus.

Dočasné tetování nekonečno

Infinity set

Zakoupit zde:

8. Mapa – Map Of World

Význam tetování Map Of World:  Tetování mapy světa  představuje, že máte zájem cestovat a vidět, co vám svět může nabídnout. Toto tetování je vhodné pro všechny cestovatele, značí lásku k cestování nebo lásku k dobrodružství. Když na někom uvidíte tetování celého světa, jistě u vás vyvolá myšlenky na dobrodružství, vzrušení a cestování.

Tetovani světa

Map of World

Zakoupit zde:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Klára T. z Třebíče 
má dokončenou objednávku
před 4 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Ivo S. z Jihlavy 
má dokončenou objednávku
před 5 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Ivana Z. z Ostravy 
má dokončenou objednávku
před 4 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Martin D. z Třebíče 
má dokončenou objednávku
před 6 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

Jonáš M. z Prahy 
má dokončenou objednávku
před 8 minutami   | ✔️ Ověřený nákup

VÝPRODEJ -70% | Platí do 31.01. !!!
VÝPRODEJ -70% | končí 31.01. !!!